Çarpım tablosu alıştırmaları uygulaması

pin it

Çarpım tablosu uygulaması

iPhone, iPad ve Android için Çarpım Tablosu Alıştırmaları Uygulaması çarpım tablosunu iyice öğrenmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Çarpım tabloları alıştırmaları birçok çeşitli şekillerde çalışılabilir. Ayrıca değişik seviyelerdeki çarpım tablosu diploması da kazanılabilir. Bu öğretici çarpım tablosu alıştırmaları uygulaması size gerçekten yardımcı olacaktır. Çarpım tablosu alıştırmaları uygulamasının avantajı, elde ettiğin puanların kaydelmiş ve böylece nasıl ilerleme yaptığını kolaylıkla görebilmen olmasıdır.

- Reklam yoktur - 3 Çeşitli şekilde alıştırma yapmak - Madalyalar ve diplomalar kazan - İlerleme kaydedilir

Şimdi İndirin

Şimdi İndirin ios Şimdi İndirin Android


Çarpım tablosu uygulaması örnek 1Çarpım tablosu uygulaması örnek 2Çarpım tablosu uygulaması örnek 3

336 madalya ve 4 çarpım tablosu diploması kazanılabilir. Her çarpım tablosu için 3 madalya kazanılabilir. Sırasına göre, çok seçenekli ve açık sorular testleri için. ´Sırasına göre alıştırma´ testinde çarpım tablolarının sırasına göre verilen 10 tane soru vardır. Yanlış cevap verdiğinde doğru cevabı kırmızı kutuyu tıklayarak görebilirsin. ´Çok seçenekli´ testinde 10 soru vardır; Bunlar çarpım tablolarının sırasına göre sorulmamaktadır. Her soruda 4 tane cevap seçeneği var ve tabii ki doğru cevabı tıklaman lazım. ´Açık soru´ testinde 10 soru vardır; Bunlar da çarpım tablolarının sırasına göre değildir. Altın madalya kazanabilmek için tüm soruları doğru cevaplamış olmalısın. 1 veya 2 hata yaptığında gümüş madalya ve 3 veya 4 hatada bronz madalya kazanırsın.

4 tip çarpım tablosu diploması var. Mini diploma; Bu diploma 1´ler, 2´ler ve 10´lar çarpım tablolarını kapsar. Toplam 25 tane ve hepsini doğru cevaplaman gereken açık soru var. Küçük diploma; Bu diploma 1´ler, 2´ler, 3´ler, 4´ler, 5´ler ve 10´lar çarpım tablolarını kapsar. Toplam 40 soruya cevap vermen lazım. Burada da hepsine doğru cevap vermelisin. Zor olan diploma. Bu diploma zor olan 6´lar, 7´ler, 8´ler ve 9´lar çarpım tablolarını kapsar. Bu diploma için 35 soru cevaplamalısın ve diplomayı kazanabilmek için tüm sorulara doğru cevap vermelisin. Büyük diploma ise tüm çarpım tablolarını kapsar. Bunun için tam 60 soruya cevap vermelisin ve burada da her cevap doğru olmalıdır.