SpuQ çarpım tablosu öğrenme

Çarpım tablosu uygulaması

Bu uygulama, bu web sitesinden öğrendiklerimizi temel alır. Alıştırmalar, karşılaştırmalıdır ve çarpım tablolarını öğrenmeye yönelik yenilikçi bir yöntem sunar. Bu UYGULAMAYLA ilerlemeni izlemek kolay. Bu da çarpım tablolarını öğrenirken çok yardımcı olacak.

- 5 adımlı plan
- Çeşitli şekilde alıştırma yapmak, Hız testi
- Madalyalar ve diplomalar kazan
- İlerleme kaydedilir

Bedava şimdi indirin!

Bedava şimdi indirin! ios Bedava şimdi indirin! Android


Çarpım tablosu uygulaması örnek 1Çarpım tablosu uygulaması örnek 2Çarpım tablosu uygulaması örnek 3

iPhone, iPad ve Android için Çarpım Tablosu Alıştırmaları Uygulaması çarpım tablosunu iyice öğrenmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Çarpım tabloları alıştırmaları birçok çeşitli şekillerde çalışılabilir. Ayrıca değişik seviyelerdeki çarpım tablosu diploması da kazanılabilir. Bu öğretici çarpım tablosu alıştırmaları uygulaması size gerçekten yardımcı olacaktır. Çarpım tablosu alıştırmaları uygulamasının avantajı, elde ettiğin puanların kaydelmiş ve böylece nasıl ilerleme yaptığını kolaylıkla görebilmen olmasıdır.

Nasıl çalışıyor?

Bu çarpım tablosu uygulaması, tablolarla ilgili alıştırma yapmak için farklı yöntemler sunuyor. Bu yöntemler, 5 adımlı çarpım tablosu öğrenme, diploman, hız testleri ve 1’e 1 karşılaşma şeklinde sayılabilir. Her alıştırmayla yıldız kazanabilirsin. Yıldızlar menülerde görüntüleniyor, bu sayede, ilerlemeni izlemen kolay oluyor.

5 adımlı çarpım tablosu öğrenme yöntemi, çarpım tablolarını öğrenmenin yapılandırılmış bir yolu. Temel bilgilerle başlıyoruz. Öncelikle, çarpım tablosunu okuyabilmen gerek. Ardından, basit alıştırmalar veriliyor ve son olarak da diploma almak için son bir test yapman gerekli.

Maskotumuz SpuQ’la beraber çarpım tablolarını öğren.

Bu eğitici UYGULAMA tamamen Türkçe.

Reklam:
pin it