Carpimtablosu.com´un yasal uyarısı

Genel bakışımız

Carpimtablosu.com çarpım tablosunu öğrenmeyi ve bununla ilgili alıştırmaları yapmayı amaçlayan bir web sitesidir. Carpimtablosu.com web sitesinde bulunan ve gerektiğinde üçüncü kişiler tarafından sunulan bilgilerin veya e-posta mesajlarının içeriklerinden dolayı oluşabilen dolaylı ve dolaysız zararlar için hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Carpimtablosu.com redaksiyon ekibi sunulan hizmetlerin düzgün işlememesinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Giriş Bilgilerine Yönelik Gizlilik

Carpimtablosu.com'de sonuçlarını kaydedebilmek için bir hesap oluşturman gerekli. Bu web sitesini aynı zamanda hesap oluşturmadan da kullanmak mümkün. Ancak, o zaman sonuçların kaydedilmez. Hesabın ile giriş yapabilir, kazandığın madalya ve diplomaları görüntüleyebilirsin. Ayrıca ebeveyninin veya öğretmeninin e-mail adresi istenecek. Bu e-mail adresi, yalnızca şifreni göndermek için veya şifreni unuttuğun durumlarda kullanılacak. E-mail adresini vermek zorunda değilsin. Ancak, e-mail adresi olmazsa şifreni unutman durumunda şifreyi göndermemiz mümkün olmayacak.

Giriş bilgilerinin korunması

Carpimtablosu.com verilerin işlenmesi sırasında daima uygun teknik ve kurumsal önlemler alır ve verilere yetkisiz erişim sağlanmasını, verilerin değiştirilmesini, ifşa edilmesini veya kaybolmasını önlemek bakımından teknolojinin durumunu göz önünde bulundurur. Kaydedilen sonuçlar, sadece ebeveynler ve çocuklar tarafından görüntülenebilir. Kişisel bilgileri dış kurumlara veya diğer şirketlere satmıyoruz. Bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda hala sorularınızın olması durumunda lütfen bize iletişim formu aracılığıyla bir mesaj gönderin.

Gizlilik beyanı

Carpimtablosu.com´da reklam ilanları verenler veya Carpimtablosu.com´un iş ortakları, reklam kampanyalarının kalitesini artırmak için çerezler koyabilirler. Bu çerezlerin sayesinde, hangi reklam ilanları koymuş oldukları sitelerin tarafınızdan ziyaret edilmiş olduğunu görebilirler. Bu sitelerden gerçekleştirdiğiniz karşıdan yüklemeler riskleri size aittir. Kullanımı, karşıdan indirmeler, aramalar ve/veya kurulmalardan dolayı oluşan zararlar bize yüklenilemez. Carpimtablosu.com işbu gizlilik beyanını değiştirme hakkını kendinde saklı tutmaktadır. Yapılan her tür değişiklik bu web sayfasında yayınlanacaktır. İnternet geliştirmeleri ve uygulamalarıyla ilgili yasalar henüz tam olarak tamamlanmış değiller; Nelere izin verilip verilmediği her zaman kesin olmamaktadır ve bu yüzden değişik yorumlara açık kalmaktadır. Bu yüzden, titizliğimize ve dürüst amaçlarımıza rağmen, bir telif hakkı sahibi çıkarlarına zarar verilmiş olduğunu düşünebilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz. Bunu iletişim formunu kullanarak bir not şeklinde yapalirisiniz.