Carpimtablosu.com'a hoş geldiniz

Carpimtablosu.com, çocuklar, öğretmenler ve ebeveynlere yönelik bağımsız ve ücretsiz kullanımlı bir eğitim sitesidir.

“Çocuklar eğlenirken daha iyi öğrenir. Ayrıca, yeni becerilerini tekrarlayarak pratik yaptıklarında da daha iyi öğrenirler. Carpimtablosu.com bunu okulda ve evde yapmanızı sağlar.”

Carpimtablosu.com çocuklara güvenli, eğlenceli ve merak uyandıran oyun ve aktiviteler ile online olarak öğrenme fırsatı sağlar.

Çarpım tablolarını öğrenmeye yönelik harika online eğitim kaynakları sunuyoruz. Bu web sitesini kullanmak aynı zamanda ücretsiz. Çünkü eğitimin ücretsiz olarak herkese sunulması gerektiğini düşünüyoruz.

Çarpım tabloları, aritmetikte yüksek gruplarda ve matematikte yüksek öğrenimde kullanılan temel becerilerden biri. Bu nedenle, çarpım tablolarını öğrenmek önemli.

En iyi eğitim materyallerini oluşturmak ve size ve öğrencilerinize yüksek kaliteli, ücretsiz eğitim ve öğrenim kaynaklarını sağlamak için öğretmenler, ebeveynler, matematik eğitim uzmanları ve e-eğitim profesyonelleri ile beraber çalışıyoruz.

Carpimtablosu.com, matematik pratiği yapmaya yönelik eğlenceli ve etkili bir yol bulma amacını taşıyan BVK Productions'ın bir parçası. BVK Productions, eğlenceli, anlamlı ve kaliteli içerik oluşturma amacıyla 2005 yılında iki kardeş tarafından (Ruben & Daniel) kuruldu.

Carpimtablosu.com, okullar ve ebeveynler için herhangi bir maliyet olmadan çocuklara eğitim içeriği sunabilmemiz için sorumlu reklamcılar tarafından destekleniyor.

Herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya talebinizin bulunması durumunda lütfen iletişim formunu kullanın.