Carpimtablosu.com hakkında

Çevrimiçi alıştırmalar yapmak ve özellikle çarpım tabloları çalışmak gittikçe daha popüler bir hale geldiğinin farkındayız. Bu yüzden Carpimtablosu.com web sitesini başlattık. Çarpım tablosu daha yüksek sınıflarda ve orta sınıflar ile yüksek öğrenimdeki matematik derslerinde kullanılan temel becerilerden biridir. Bu yüzden çarpım tablosununun alıştırmalarını yapmak daima günceldir.

Carpimtablosu.com´un amacı çarpım tablosu alıştırmalarını daha kolay ve daha eğlenceli kılmaktır. Çalışma fişleri, sırasıyla çarpım tablolarını çalışmak ve oyunlar gibi çeşitli alıştırma metodları sunuyoruz. Ayrıca bu web sitesi için özel testler geliştirdik. Hız testi ve çarpım tablosu diploması testi. Her iki test bilgisayar, tablet ve cep telefonuna uygundur. Bu testlerde işlemlere belli bir zaman sınırı içerisinde cevap verilmelidir. Doğru cevaplanan her soru için güzel bir çiftlik resmi görülebilir. Eğer çarpım tablosu diploması testinde tüm sorulara doğru cevap verirsen, yazdırabileceğin gerçek bir çarpım tablosu diplomasını kazanırsın.

Daha fazla sorular, yorumlar veya fikirlerin varsa, bunları iletişim formunu kullanarak bize iletin. Carpimtablosu.com ekibi.