Figo saklambaç oynarken tüm arkadaşlarını kaybetti. Tüm arkadaşlarını bulması için Figo'ya yardım etmen gerekiyor!

Bir sonraki seviyeye geçmek için tüm soruları cevapla. Cevabı ararken, tüm tehlikelerden ve düşmanlardan kaçındığından emin ol. Düşmanlarının üzerine zıplayarak onları yenebilirsin. Son seviyede arkadaşını kurtarabilirsin, ama öncelikle büyük bir canavarı yenmen gerekiyor.
Kontroller ok tuşlarıyla çalışır, CTRL tuşuyla zıplayabilir ve boşluk tuşuyla soruyu cevaplayabilirsin.

Oyunun amacı tüm çarpım tablosu sorularını doğru bir şekilde cevaplamaktır, eğer tüm sorular doğru bir şekilde cevaplanırsa bir sonraki seviyeye geçebilirsin. Oyun sırasında para ve yıldız da toplayabilirsin, böylece daha yüksek bir puan kazanırsın. Çok zorlaştığında veya çok az zamanın kaldığında daha fazla can veya ekstra zaman kazanmak için kalp ve saat bulabilirsin. Bu, deneyim seviyeni de artıracaktır.

Rakiplerin Figo'nun arkadaşlarını kale, orman, Mısır'daki piramitler ve hatta uzay gibi farklı yerlere çok iyi bir şekilde sakladılar. Dikenli engeller ve açman için anahtarlarını bulman gereken kapılar gibi her türlü engelin ardında gizlenmiş durumdalar. Ve etrafta uçuşan yarasalar, hayaletler ve uzay gemileri gibi çok çeşitli türden canavarlar mevcut. Ayrıca mumyalar, mantarlar ve sihirbazlar gibi etrafta yürüyen canavarlar var. Bölümün en son seviyesinde arkadaşlarından birini kurtarmak için yenmen gereken mega büyüklükte bir canavar var. Bir arkadaşını kurtardıktan sonra, o kişi, arkadaşlar sayfasında görünür. Burada kiminle oynayacağını seçebilirsin. Oynarken ve öğrenirken iyi eğlenceler!


pin it