My Smart Horse oyununa hoş geldin!

Önce jokeyi sonra da atını seç. Atına güzel bir isim vermeyi unutma! Tek tek çarpım tablosu pratiği yapmak için yarışlarda atını sür. Veya turnuvaya katıl ve dünya çapında 15 farklı yerde yarış yap. Tüm başarıları elde et ve şampiyon ol!

At yarışlarını kazanmak için herkesi geçmen gerek, ama bu kolay bir iş değil. Birincilik şansını yakalamak için birçok çarpım işlemini yanıtlaman ve engellerin üzerinden atlaman gerek. Bu yarış, düz yol yarışı ve engelli yarışın bir karışımı. Kazanmak için çok antrenman yapman gerekebilir. Yarışlar, toprak ve çim yollarda yapılıyor.

Turnuvalar sırasında dünyayı dolaşıyorsun ve Melbourne Kupası, Epsom Derbisi ve Dubai Dünya Kupası gibi ünlü yarışlara katılabiliyorsun.

Ahırda atının sağlıklı ve enerjik olmasını sağlayabilirsin. Sünger kullanarak, fırça ve su ile atının bakımını yapabilirsin. Atının yeterli enerjiye sahip olmasını sağlamak için ona elma, saman ve tahıl gibi gıdalar alabilirsin.

Binici dükkanından bir şey almak için para gerekli. Soruları doğru yanıtlayarak, yarışma kazanarak veya başarıların kilidini açarak para kazanabilirsin. Yeni ögelerin kilidini açmak için dünya haritasındaki turnuvaları kazanman gerek. Kazanınca yeni bir eyer, nal, battaniye veya yular gibi ögeleri satın alabilirsin. İlkokulda matematik öğrenmeye yönelik bu ücretsiz eğitici at oyununda iyi şanslar.


pin it