Sticky Tables Nasıl Oynanır?

Bu oyunda, yalnızca sıçrayarak hareket edebilen, yapışkan jöle bir karakter olursun. Sıçramak için tek yapman gereken bir düğmeye basmak. Düğmeye ne kadar uzun süre basılı tutarsan o kadar yukarı sıçrarsın. Hedefin her seviyede farklı engelleri aşmak ve bitişe ulaşmak. Toplamda birçok seviye bulunduğundan seviyelerin her birinde aşman gereken yeni güçlükler ve bulmacalar yer alır.

Ama bu oyun yalnızca sıçramaktan ibaret değil; aynı zamanda öğrenmenin eğlenceli bir yolu. Her seviyenin sonunda çarpım tablosu soruları gelir. Bunları doğru yanıtlarsan yıldız kazanırsın, ama yanıtın yanlışsa seviyeyi tekrarlaman gerekir. Tüm soruları doğru yanıtlayarak üç yıldız kazan. 1'den 12'ye hangi çarpım tablosunun pratiğini yapacağını seçebilir ve bu seçimini istediğin zaman, hatta seviyenin ortasında bile değiştirebilirsin.

Seviyelerde ilerledikçe para kazanırsın ve jöle karakterin için mağazada havalı skin'ler alabilirsin. Aslan, geko, panda ve hatta ejderha gibi eğlenceli seçenekler arasından seçim yap. Ayrıca, Noel Baba veya ürkütücü balkabağı gibi temalı özel skin'leri de bulabilirsin. Çok paran yoksa ekstra para kazanmak için daha fazla çarpım tablosu problemi çözebilirsin. Bir seviye çok zor geldiyse, seviyeyi atlamak için kısa bir testi tamamlamayı seçebilirsin. Bu heyecanlı ve eğitici macerayı hoplaya zıplaya tamamlamaya hazırlan.

Bu matematik eğitim programı oyunu, herhangi bir üyelik gerektirmeden çarpım tablolarını online olarak öğrenmene yardımcı olur. Bu da sana ilkokul matematik derslerinde yardım eder.

Oyun Kontrolleri

Bu oyunda, sıçrama yüksekliğini belirlemek için fareye veya mobil versiyonda ekrana basılı tutarak jöle karakterin sıçramalarını kontrol edersin. Her seviyede engelleri aşmak için zamanlama ve hassasiyet önemlidir.

Sıçrama – Farede Sol buton veya Ekrana basılı tutma


pin it