Figo and Friends'den Figo, bugün Çarpım Tablosu Fabrikası'nda yardıma gelecek. Çarpım Tablosu Fabrikası'nda büyük makineler her gün çocuklar için hediyeler üretiyor. Önce hediyelerin doğru teslimat kutusuna koyulması gerekli. Fabrikada, tüm kutuların ön kısmında bir rakam bulunur. Hediye üzerindeki çarpım tablosu işlemini yaparak hediyenin hangi alana gideceğini öğrenebilirsin.

Figo ile paketlerin alınıp doğru yükleme alanına götürüldüğünü kontrol etmen gerek. Hediyeler, konveyörün kayışları aracılığıyla fabrikadan çıkıp renkli hunilerin birinden çıkar. Hediyeleri düşürmeden yakalamaya çalış. Tüm hediyeleri yakaladıktan sonra sınıflandırma odasına gidebilirsin. Orada işlemleri hızlıca çözüp hediyeleri doğru kutuya koyman gerekecek. Tüm paketler sınıflandırıldığında yeni paketleri alabilirsin. Kamyon dolduğunda ve işler bittiğinde kutular çocuklara teslim edilebilir. Tüm kutuları teslim edersen gün sonunda yıldız, para ve elmas kazanırsın. Kazandığın paralar ile sana çarpım fabrikasında yardımcı olmaları için Figo'dan yeni arkadaşların kilidini açabilirsin.

Çarpım Tablosu Fabrikası'nda 1'den 12'ye kadar çarpım tabloları ile pratik yapabilirsin. Ne kadar fazla çarpım tablosu seçersen seviyelerde o kadar fazla para kazanırsın. İş gününün başında can haklarını alırsın. Tüm canlarını kaybetmemeye çalış. Yoksa yeniden başlaman gerekir. Örneğin, bir hediyeyi düşürürsen bir canın gider. İyi eğlenceler!


pin it