Multiplication Mage

Multiplication Mage dünyasına hoş geldin, sihirler, canavarlar ve çarpım tablolarıyla heyecan dolu bir oyun. Tuhaf yaratıklarla dolu bir dünyada, büyücülük sanatları eğitimi alan cesur bir büyücüsün. Büyücülük yeteneklerini geliştir, ölümcül engellerden kaç ve sadık asanı kullanarak canavarların üstesinden gel. Ama bu dünyada gücün yalnızca büyücülük yeteneklerinden gelmiyor. Gizli silahın ise çarpım yapmak.

Her seviyenin sonunda, yolculuğun Çarpım Geçitleri'nde duracak. Burada, bir veya iki çarpım sorusu gelecek. Doğru yanıtladığın her soruyla, geçit biraz daha açılacak. Tüm soruları doğru yanıtladığında sonraki seviyeye geçiş hakkı kazanacaksın. Fakat yanıtın yalnışsa, seviyeyi tekrarlaman gerekecek.

Yolculuğun boyunca seviyelerde para ve yıldız toplayacaksın. Gözü açık büyücüler, her seviyede gizlenen ödülleri ve gizemli hazinelerle dolu gizli alanları bulabilir.

Oyundaki her dünyada yeni bir tema ve farklı zorluklar olacak. Yolculuğuna yeşil Orman Diyarı'nda başla. Burası, sihirli yaratıklar ve göz alıcı manzaralarla dolu yemyeşil bir orman. Burada, büyücülüğün temellerini öğrenip çarpım becerilerini geliştireceksin.

Orman Diyarı'nı tamamladığında, Çöl Kumları'nın çorak düzlüklerine açılacaksın. Bu dünya, dayanıklılığının ve zihinsel becerilerin sınırlarını zorlayacak. Bu çorak dünyada acımasız yaratıklar yer alıyor ve çarpım işlemleri daha da zorlaşacak.

Her bir dünyanın sonunda, bir bölüm sonu canavarıyla karşılaşacaksın. Bu canavarlar, eşsiz bir strateji gerektiren özel yeteneklere sahip devasa yaratıklar olacak. Onları yenmek için sihir ve özel güçlerini kullanman gerek.


pin it