Panda Resort Game

Panda Resort Game nasıl oynanır?

Panda Resort Game'de, pandaların bakımı ve eğlencesine yönelik eşsiz bir tatil köyünün yönetiminden sorumlusun. Oyundaki ana amacın, pandaların bambu yiyip çay bahçelerinin keyfini çıkarması için tasarlanmış konuk odaları ve yemek salonları dahil olmak üzere, tatil köyü tesislerini genişletmek ve yükseltmek. Oyuncular, temizlik, garsonların ve temizlikçilerin işe alınması ve konukların memnun kalmasını sağlamak gibi tatil köyünün çeşitli işlerini yönetir.

Oyunda yönetim işine ek olarak, yükseltmeler yapmak veya çalışanları işe almak gibi önemli kararlar alırken gelen çarpım tablosu soruları aracılığıyla eğitici matematiksel ögeler yer alır. Doğru yanıtlar, bonus kazandırabilir ve tatil köyünün gelişimini hızlandırabilir. Oyunda, aynı zamanda, şikayetçi konuklara yardımcı olmak ve tatil köyünün iyi işlemesini sağlamak üzere hızlı çözümler gerektiren arızalı tesisleri onarmak gibi güçlükler de yer alıyor. Bu eğitici oyun, yakınında veya online ortamda uygun matematik hocası bulamasan bile, çarpım tablosu sınavlarında başarılı olmak için öğrenmene yardımcı oluyor. Panda Resort Game, matematik eğitim merkezleri ve okullarda oynanan en iyi oyunlardan biri.

Oyuncular kazandıkları paraları; odaları yenilemek ve tatil köyünün itibarını artırmak gibi işler için harcayarak yine tatil köyüne yatırıyor ve daha fazla konuk çekmeye çalışıyor. Bonus sistemi, çarpım problemlerini çözen oyuncuları ödüllendiriyor. Bunların arasında, tatil köyünün genişlemesine daha da yardımcı olan ek kazanç veya daha hızlı personel gibi ödüller var. Ana hedefin, bir yandan tatil köyü tesislerini sürekli olarak geliştirip genişletirken diğer yandan panda konukların ihtiyaçlarını karşılayarak başarılı bir panda tatil köyü oluşturmak. En önemlisi, bu oyun matematik derslerin veya ödevlerine online ortamda hazırlık yapmana yardımcı oluyor.

Oyun Kontrolleri

Panda Resort Game'de, oyuncular karakterlerini fareyi veya klavyeyi (WSAD veya ok tuşları) kullanarak kontrol edebiliyor. Karakterin odaları temizlemek veya konuklara hizmet etmek gibi eylemleri yerine getirmek için eylem çemberinde sabit durması gerekli.

Hareket – Fare, WASD veya ok tuşları Eylem – Eylem çemberinde sabit dur


pin it