Times Tables Jump

Table Jumping oyunu işte burada. Table Jumping'da yeşil küp Freddy'nin laboratuvardan kaçmasına yardım etmen gerekiyor. Çok heyecanlı ve eğitici bir oyun. Laboratuvardan kaçabilmesi için tüm yeşil blokların parçalanması gerek. Ardından bir sonraki seviyeye geçiyorsun. Burada yeni bir görev seni bekliyor.

Yalnız dikkatli ol, blokları parçalamak kolay değil. Bloğun üzerindeki sayı 0 olana kadar üzerine sıçraman gerek. Rakam 0 olduğunda blok parçalanır ve hemen başka bir yere sıçraman gerekir.

Seviyenin başında hangi tabloda işlem yapman gerekeceği gösterilir. Örneğin, bloğun üzerindeki sayı 10 ise ve 2'ler tablosu gösteriliyorsa, bloğu parçalaman için üzerinde 5 kez sıçraman gerekir.

Seviyeleri aştığında blokların üzerindeki sayılar artar ve tablolar zorlaşır. Böylece bu oyunda tüm tablolarla pratik yapabilirsin. Her seviyede, platformlar, bloklar ve çözülecek puzzle'lardan oluşan eşsiz bir kombinasyon vardır. Sıçramaya başlamadan önce rotan için taktik belirle. Böylece, ileri seviyelerde başın derde girmez, çünkü sonradan geri dönemezsin.

Oyunda 35 seviye var. 1'den 10'a kadar tablolar kullanılır.


pin it