Multiplication Duck

Multiplication Duck oyunu nasıl oynanır?

Yeni macerada Multiplication Duck'a yardım etmen gerekiyor. Fırtına sırasında Multiplication Duck kayboldu ve bilinmeyen bir dünyaya düştü. Çocuklar için hazırlanan bu çevrimiçi çarpma oyununda Multiplication Duck'ın yardımına ihtiyacı var. Buradaki bilinmeyen dünyadan kurtulması için tüm seviyeleri geçmesi gerekiyor.

Seviyeyi geçmenin tek yolu sihirli anahtarı almak. Anahtar sadece çarpım tablosundaki tüm soruları doğru cevapladığında ortaya çıkıyor. Yalnız dikkatli ol, çünkü sorulardan birisini yanlış cevaplarsan baştan başlaman gerekecek. Anahtarı alırsan kilitli kapı açılır ve içeri girebilirsin. Bu bilinmeyen dünyada birçok tehlikeli durum var. Yerde veya tavanda dokunmaman gereken sivri çubuklar olabilir. Bazen bu sivri çubukların altında böcekler oluyor ya da düzgün bir şekilde bağlanmamışlar, bu nedenle hareket edebiliyor veya düşebiliyorlar.

Her seviyeyi tamamlaman için 15 saniye süren var. Bu nedenle süre dolmadan hangi yanıtları toplaman gerektiğini önceden iyice planlaman gerekiyor. Tüm soruları doğru yanıtladıktan sonra anahtarı alıp kapıya gitmen lazım; bunu en kolay nasıl yapabileceğini düşün. Bu ücretsiz çarpma pratiği oyunu 4 ve 5. sınıfta okuyan çocuklar içindir. Bu oyunu oynayın ya da diğer eğitici oyunlarımıza göz at!


pin it